Часи роботи

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Здоров'я грудей

Міненко Микола Володимирович

Завідуючий відділом мамології
Запишіться на консультацію! Записатись

Здоров'я грудей – тема, актуальна в будь-якому віці. Негативний вплив зовнішнього середовища, погана екологія і сучасний ритм життя сприяють зростанню кількості захворювань грудей. Причому ця група хвороб має тенденцію до постійного «омолодження».

Рак молочної залози далеко не завжди викликає будь-які скарги і симптоми на ранніх стадіях. Єдино можливим способом ранньої діагностики (і подальшого своєчасного лікування) захворювань молочної залози є регулярні профілактичні огляди.

У клініці ISIDA створений спеціальний Центр здоров'я грудей. Лікарі хірурги-онкологи Центру володіють повним спектром новітніх технологій в сфері скринінгу, діагностики, лікування, реабілітації та профілактики захворювань грудної залози. Клініка оснащена сучасною технікою і апаратурою світового класу.

У Центрі здоров'я грудей клініки ISIDA Ви зможете:

 • проконсультуватися і отримати рекомендації досвідчених лікарів-маммологов з більш ніж 20-річним стажем роботи;
 • зробити УЗД молочної залози;
 • зробити мамографію;
 • проконсультуватися з лікарями вузьких спеціальностей;
 • здати всі необхідні аналізи;
 • отримати медикаментозне, а при потребі - хірургічне лікування;
 • отримати консультації гінеколога, ендокринолога, терапевта і вузьких фахівців, не звертаючись до інших медичних закладів.

Профілактика до 40 років
Жінкам до 40 років необхідно щорічно проходити обстеження у лікаря-мамолога. На консультації наш лікар-мамолог огляне Вас, пропальпірует (промацає) і зробить УЗД молочної залози. Ультразвукова діагностика необхідна для виявлення порушень структури тканин грудей. Ці зміни неможливо виявити при самообстеженні або пальпації, до того ж протікають вони безсимптомно. Серед них: кісти, фіброаденоми, запалення лімфатичних вузлів. УЗД так само дозволяє розглянути кровотік, ліпоми, розширення проток.

Профілактика в 40-50 років
Після 40 років обстеження молочних залоз трохи видозмінюється. У цій віковій групі основним методом дослідження є мамограма. УЗД розглядається як додатковий спосіб діагностики. Маммограмма - це рентгенівський метод обстеження, з його допомогою виявляють злоякісні утворення на доклінічному рівні. Жінкам до 40 років маммограмму проводять виключно за показаннями. Цей метод несе променеве навантаження на організм і не є високоінформативним для молодих жінок. У віці від 40 до 50 років маммограмму рекомендують проходити раз на два роки.

Профілактика після 50 років
Жінкам старше 50 років маммограмму слід робити щорічно. Частота захворюваності на рак молочної залози досягає свого піку в 55-річному віці, а мамографія дає можливість виявити проблему на ранній стадії. У свою чергу рання діагностика захворювання в більшості випадків є запорукою успішного лікування.

При виявленні за допомогою УЗД або мамограми захворювання лікар з'ясовує його природу - це пухлина або мастопатія (а їх, до речі кажучи, існує 26 різновидів), визначає причину виникнення хвороби. І тільки розуміючи, що є пусковим механізмом захворювання, приймає рішення про подальше лікування.

Бережіть Вашу природну красу і здоров'я. Не нехтуйте щорічними профілактичними оглядами. Дбайте про завтрашній день вже сьогодні!

Здоров'я грудей в ISIDA – це

Професіоналізм

У нас працюють лікарі-мамологи з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Це фахівці як з онкологічної мамології, так і з естетичної та реконструктивної пластичної мамології

Комплексність

У нас доступний широкий вибір послуг, пов'язаних зі здоров'ям грудей: консультації лікарів-маммологов, лікарів вузьких спеціальностей, УЗД молочних залоз, мамографія, лабораторна діагностика

Спеціалізація

Ми є спеціалізованою клінікою з питань жіночого здоров'я, тому маммология виділена в окремий напрям

14 93523 0743 038
консультацій мамологівУЗД молочної залозимамографій

Наші спеціалісти

Клініки, в яких доступний напрямок

Статті

Турбота і захист

Діагноз мастопатія – патологічне розростання сполучної тканини молочної залози – зустрічається у 75% жінок. Пік захворюваності припадає на 30-45 років. Розвиток цих доброякісних змін пов'язаний з гормональним дисбалансом у жіночому організмі і виникає в результаті об'єднання кількох чинників.

Увагу – на груди!

Жіночі груди чутливо реагують на доторки малюка і на пестощі коханого чоловіка. Але інколи надмірна «вразливість» молочних залоз не йде їм на користь – орган дуже залежить від зовнішніх та внутрішніх впливів. Ось чому жінкам необхідно регулярно обстежуватися у мамолога.
Своєчасні поради спеціаліста допоможуть…

Новини, заходи

Клініка ISIDA провела безкоштовну діагностику молочних залоз

Клініка ISIDA активно підтримала восьмий Wizz Air Kyiv City Marathon 2017, що відбувся 8 жовтня 2017 року в Києві. При цьому співробітники клініки не тільки взяли участь у благодійному забігу #AvonPinkRUN, організованому з метою придбання мобільного мамографа, а й провели безкоштовну діагностику молочних залоз всім не байдужим до свого здоров’я.

Завідуючий відділом мамології виступив на конференції «Visiting professor program Kiev III»

7-8 квітня в м. Києві відбувалася конференція «Visiting professor program Kiev III» – «Сучасні методи корекції грудей, сідниць і гомілок». Конференція пройшла під егідою Міжнародної Асоціації пластичних і естетичних хірургів (ISAPS).

Усім майбутнім мамам в ISIDA експрес-курс із грудного вигодовування в подарунок

Фахівці клініки ISIDA приділяють величезну увагу підтримці грудного вигодовування. Адже, згідно з рекомендаціями ВООЗ, малюк повинен отримувати грудне молоко до двох років і довше. Про те, як уникнути ускладнень на цьому довгому шляху, розказують фахівці ISIDA на експрес-курсі «Грудне вигодовування від А до Я».

До програм спостереження вагітності входить консультація з грудного вигодовування

Грудне вигодовування – основа здоров'я дитини і дуже важливий чинник для здоров'я жінки. Фахівці клініки ISIDA впевнені – годувати дитину грудьми може будь-яка жінка. І готові розкрити перед мамами секрети довгої й успішної лактації.

Відео напрямку